Не превыше ли небес Бог? посмотри вверх на звёзды, как они высоко!
Чи ж Бог не високий, як небо? Та на зо́рі уго́ру поглянь, які стали високі вони!
Чи ж: Бог не наверху в небі? Поглянь на зорі вгору, як вони високо!
Чи Бог не висше небес? Глянь у гору на зорі, як вони високо!
Хіба не бачить Той, Хто живе на висотах, Який упокорює тих, котрі гордовито підносяться?